Eksperci

 
 
 
Nasz zespół sprzedawców w Haiger oraz regionalni przedstawiciele handlowi  w każdej chwili są do Państwa dyspozycji. Odpowiedzą na pytania i pomogą w rozwiązaniu istniejących problemów.

                                                                    Prosimy o skontaktowanie się z nami:



Sprzedaż

Jörg Albrecht
Dyrektor sprzedaży-Rynek wewnętrzny 
Tel: + 49 (0) 2773/815-311
j.albrecht@weiss-chemie.de

 
Wolfgang Heimann
Dyrektor sprzedaży-Przemysł 
Tel: + 49 (0) 2773/815-306
w.heimann@weiss-chemie.de

 
Carla Peters
Asystent 
Tel: + 49 (0) 2773/815-305
c.peters@weiss-chemie.de

 
Sprzedaż / Dyrektor regionu

Harald Schmenn
Region środkowo-północny 
Tel: + 49 (0) 2773/815-198
h.schmenn@weiss-chemie.de

 
Michael Lück
Region południowy 
Tel: + 49 (0) 911/956 97 77
m.lueck@weiss-chemie.de

 
Sprzedaż-Rynek wewnętrzny

Jan Marco Thielmann
Kierownictwo sprzedaży - Rynek wewnętrzny i Logistyka 
Tel: + 49 (0) 2773/815-312
jm.thielmann@weiss-chemie.de

 
Christina Debus
Sprzedaż-Rynek wewnętrzny 
Tel: +49 (0) 2773/815-319
c.debus@weiss-chemie.de

 
Jonathan Lenz
Sprzedaż-Rynek wewnętrzny 
Tel: + 49 (0) 2773/815-313
j.lenz@weiss-chemie.de

 
Patrick Weber
Sprzedaż-Rynek wewnętrzny 
Tel: + 49 (0) 2773/815-316
p.weber@weiss-chemie.de

 
Saskia Voit
Sprzedaż-Rynek wewnętrzny 
Tel: + 49 (0) 2773/815-314
s.voit@weiss-chemie.de

 
Sprzedaż Eksport

Ryszard Kaczorowski
Polska / CZ / SK 
Tel: +48 (71) 315 6752
rkaczorowski@gmx.de

 
Wolfgang Heimann
Szwajcaria / Austria 
Tel: + 49 (0) 2773/815-306
w.heimann@weiss-chemie.de

 
Mirco Toepler
Francja / Benelux / Italia 
Tel: + 49 (0) 2773/815-325
m.toepler@weiss-chemie.de

 
Sprzedaż Export / Commercial Export Sales

Jan Marco Thielmann
Kierownictwo sprzedaży - Rynek wewnętrzny i Logistyka 
Tel: + 49 (0) 2773/815-312
jm.thielmann@weiss-chemie.de

 
Benjamin Krüger
Europa północno-wschodnia 
Tel: + 49 (0) 2773/815-327
b.krueger@weiss-chemie.de

 
Ina Justus
CIS / Kraje nadbałtyckie 
Tel: + 49 (0) 2773/815-226
i.justus@weiss-chemie.de

 
Harro Braun
Italia / Polska 
Tel: + 49 (0) 2773/815-324
h.braun@weiss-chemie.de

 
Deborah Gimbel
Benelux 
Tel: +49 (0) 2773/815-315
d.gimbel@weiss-chemie.de

 
Technik

Torsten Kerstein
Doradca techniki użytkowej 
Tel: + 49 (0) 2773/815-365
t.kerstein@weiss-chemie.de

 
 
Hotline
Hotline
Ryszard Kaczorowski
+48 (71) 315 6752
eMail
 
© 2020 by Weiss-Chemie   
 
English Fran栩s Polski Deutsch USA